Skip to content

Anna Piekut Rekruterka, Konsultantka Executive Search, Trener

Prowadzi projekty rekrutacyjne na stanowiska wszelkiego autoramentu, w ostatnim czasie głównie z obszaru executive search. Jednak za sobą ma rekrutacje masowe (rekord 100 kandydatów jednego dnia), specjalistyczne, kierownicze średniego szczebla oraz najwyższego szczebla zarządzającego w organizacjach. W organizacjach różnych – dużych międzynarodowych korporacjach, spółkach państwowych, średnich przedsiębiorstwach i małych rodzinnych firmach.

Ma za sobą niezliczoną ilość przejrzanych CV – załapała się jeszcze na życiorysy pisane ręcznie na kancelaryjnym papierze. Również niezliczoną ilość przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych, oraz rozmów z propozycją zatrudnienia oraz rozmów „tym razem, drogi kandydacie, ciebie nie zatrudnimy”.

Ma na swoim koncie również niezliczoną ilość sukcesów w postaci zatrudnienia kandydata w organizacji, jak również niezliczoną ilość sukcesów w postaci NIEZATRUDNIENIA kandydata. A to wszystko uzupełnia niezliczona ilość porażek: złych pytań, złych rozmów, złego dopasowania itp. I na szczęście ma umiejętność uczenia się oraz chęć dzielenia się tym, czego się już nauczyła.

Komentatorka rzeczywistości branżowej w czołowych mediach w Polsce (TVP, Gazeta Wyborcza, Radio Chilli Zet, HRPolska, GoldenLine), a także prelegentka konferencji i debat branżowych, takich jak Kurs na HR czy Master Class HR.