Lider technologiczny na rynku diet pudełkowych poszukuje do swojego zespołu

Analityk Systemowy / Project Manager

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie wkładu merytorycznego do rozwoju oprogramowania wspierającego procesy w naszej firmie. Przedmiotem i obszarami rozwoju oprogramowania  będą w szczególności: front-end (desktop i aplikacje mobilne), system ERP, wspierające serwisy back-end’owe, systemy partnerów, warstwa integracyjna.

Dołącz do naszego zespołu!

Nice To Fit You to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych na rynku. My nie tylko gotujemy i rozwozimy. My tworzymy cały ekosystem.

Ciągle się rozwijamy i szukamy specjalistów, uśmiechniętych, radosnych i kochających zdrowy tryb życia.

Jeżeli pasowałbyś do nas – nie zwlekaj! Aplikuj!

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie założeń technicznych i projektowych w oparciu o propozycje nowych funkcjonalności lub zmiany procesowe
  • wykonywanie analiz wykonalności, analiz systemowych, założeń realizacyjnych oraz wymagań dotyczących projektu
  • opracowanie rekomendacji rozwiązań systemowych oraz tworzenie specyfikacji dla wymagań funkcjonalnych
  • szacowanie czasochłonności i pracochłonności projektu
  • zlecanie zadań programistycznych, kontrola ich realizacji oraz odbiór zrealizowanych projektów
  • bieżąca współpraca z zespołem (biznes, poszczególne departamenty IT, dostawcy usług IT)
  • sporządzanie dokumentacji i specyfikacji technicznej prowadzonych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • doświadczenia w obszarze analizy procesów i wymagań biznesowych dla IT
  • mile widziane doświadczenie w koordynacji projektów IT (Scrum)
  • znajomość zagadnień z zakresu inżynierii oprogramowania (atutem będzie background programistyczny)
  • znajomość zagadnień związanych z dokumentacją procesu rozwoju oprogramowania
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania bieżących problemów oraz dokładność, staranność i organizacja pracy własnej

Chcesz dołączyć do prężnie rozwijającej się Spółki, działającej na rosnącym rynku, gdzie technologia odgrywa kluczową rolę?

Czekamy na Ciebie

Aplikując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Ewa Piotrowska Consulting (posługującą się marką AwareHR) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego dla firmy FHFC Sp. z o.o. Sp. k., prowadzącej serwis pod adresem: www.ntfy.pl

* Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, jak również przysługuje Ci prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.).  Klauzula Informacyjna AwareHR, która opisuje, w jaki sposób gromadzimy, wykorzystujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jak przestrzegamy przy tym naszych zobowiązań prawnych wobec Ciebie jest dostępna pod linkiem Klauzula Informacyjna